O Nas

rodzina tworząca zabawki z kartonu

O nas i o Was!  

KOKO CARDBOARDS to marka dedykowana dzieciom z całego świata!  

Wasza bezgraniczna szczerość, otwartość, ciekawość świata, odwaga i nielimitowana radość zainspirowały nas do tworzenia przedmiotów, których towarzystwo chcielibyśmy uznać za warte Waszej uwagi.  

Dzieciństwo to niezwykły czas! Czas odkrywania świata, ciągłego rozwoju, poznawania i przeżywania przygód. Pamiętajcie – jesteście doskonali!  

Mamy nadzieję, że zabawki i zestawy kreatywne, które dla Was tworzymy wniosą w Waszą codzienność mnóstwo zabawy, zainspirują Was do dalszych poszukiwań, pokażą Wam jak wiele możecie osiągnąć! 

 

KOKO CARDBOARDS  to marka dedykowana rodzicom z całego świata!  

Wasza bezgraniczna miłość, zaangażowanie, dobra intencja, poświęcenie, zainspirowały nas do tworzenia przedmiotów, które wierzymy, że będziecie chcieli podarować swoim dzieciom. Rodzicielstwo to wyjątkowe zadanie. Pamiętajcie – jesteście wystarczający!  

Mamy nadzieję, że zabawki i zestawy kreatywne, które dla Was tworzymy pomogą Wam budować wspaniałą i silną więź z dzieckiem. Zapewnią Wam aktywność, w której poprzez wspólną zabawę i tworzenie, dostarczycie swoim dzieciom potrzebną im atencję i zapewnicie jakościowy, rodzinny czas, który będzie fundamentem ich poczucia własnej wartości.  

 

KOKO CARDBOARDS to marka dedykowana naszej planecie!

Jej bezgraniczne piękno, potęga, łaskawość, oraz słabość wobec nadużyć, na jakie pozwoliliśmy sobie jako ludzkość, zainspirowały nas do tworzenia przedmiotów, które wierzymy, że przyniosą zmianę.  

Pamiętajmy – nie ma „Planety B”! 

Mamy nadzieję, że zabawki i zestawy kreatywne, które tworzymy udowodnią, że nie musimy rezygnować z uczuć, emocji i samopoczucia jakie towarzyszą dobrej zabawie i pragnieniom. Musimy jedynie zminimalizować koszt, jaki ponosi za to środowisko.  

 

Jesteśmy rodzinną firmą z Poznania projektującą dla dzieci,  zabawki i zestawy kreatywne z tektury. Produkujemy w Polsce, wspierając się współpracą z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, oraz importując półprodukty od innych producentów z Unii Europejskiej. Misją naszej firmy jest pozostanie w zgodzie ze środowiskiem.  

Nasze produkty możecie kupić w dwudziestu pięciu krajach, między innymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Senegalu, Japonii, Singapurze, Izraelu, Grecji, Holandii czy Hiszpanii.  

 

Prywatnie jesteśmy umiarkowanie analogową rodziną, która ponad wszystko ceni sobie aktywności outdoorowe i podróże busem T4. Kochamy sporty, w szczególności te wodne, jazdę konną, oraz narty. Uwielbiamy muzykę, a także tańczyć, jeść świeże owoce i ogrzewać twarze w promieniach zachodzącego słońca.  

 

KOKO CARDBOARDS to marka, którą chcielibyśmy dedykować naszym córkom, Lenie i Kai. Jesteście wszystkim.