WARSZTATY DLA DOROSŁYCH

koko-cardboards-warsztaty-dla-doroslych

Kreatywne warsztaty dla dorosłych.


Udział w naszych zajęciach to zawsze wspaniała, kreatywna aktywność, która przyniesie Wam moc korzyści:

ZRĘCZNOŚĆ MANUALNA

Ćwiczenie i rozwijanie umiejętności manualnych, poznawanie nowych technik i narzędzi.

KREATYWNOŚĆ

Okazja do twórczego myślenia i eksperymentowania z różnymi pomysłami, co wspiera rozwój kreatywności.

ME TIME

Spędzenie czasu z dala od codziennych obowiązków i schematów.

INTERAKCJA

Dobrze zorganizowany  i satysfakcjonujący czas z przyjaciółmi i rodziną, lub okazja do nowych znajomości, (bardzo prawdopodobne jedno i drugie).

ZROBIŁAM TO!

 Solidna dawka satysfakcji ze stworzonego obiektu i nabycia nowych umiejętności.

GIRLS NIGHT

Wspaniała opcja na organizację wydarzeń typu: spotkanie urodzinowe, wieczór panieński, baby shower itd. Skontaktuj się z nami jeżeli interesuje Cię ta opcja. 

Najczęściej zadawane pytania:

Co zrobić by wziąć udział w naszych warsztatach? 

Aby wziąć udział w naszych zajęciach, wystarczy kupić bilet dostępny na naszej stronie internetowej.

Pełna lista zajęć, oraz sprzedaż biletów.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Warsztaty odbywają się w naszej pracowni, pod adresem: ul. Janiny Kwaśniewskiej 16, 60-480 Poznań, lokalnie wolimy mówić, że w Kiekrzu;) ) Na ten moment nasza ulica nie jest widoczna na mapach, do nawigacji najlepiej wpisać adres: Unruga 7 – jesteśmy zaraz na przeciwko.

Jak to działa?

Jeden bilet upoważnia do wstępu na zajęcia jedną, pełnoletnią osobę. Szczegółowe informacje dotyczące daty, godziny, czasu trwania zajęć znajdują się w opisach konkretnych zajęć.

Jak opłacić bilet?

Bilety są sprzedawane jedynie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jeżeli zostanie wybrana płatność tradycyjnym przelewem bankowym, na potwierdzenie płatności czekamy 24h. Rekomendujemy szybką płatność on-line. Kupując bilet z wyprzedeniem, załapiecie się na niższą cenę!

Co jeżeli nie przyjdziemy na zajęcia?

Warsztaty są wydarzeniem, które wymaga od nas czasu i zasobów, które musimy poświęcić na ich przygotowanie, niestety jeżeli nie weźmiecie udziału w zajęciach, nie zwracamy pieniędzy. Możecie natomiast bilety odsprzedać /odstąpić komuś innemu – prosimy wcześniej nas o tym poinformować.

Czy można u Was napić się kawy i zamówić coś do jedzenia? 

W ramach biletu na wszystkich uczestników naszych zajęć czeka pyszny, zdrowy, domowy poczęstunek, również kawa i napoje dozwolone od lat 18! Jeżeli jesteście na diecie wegańskiej, bezglutenowej lub innej, poinformujcie nas o tym wcześniej abyśmy mogli przygotować dla Was coś specjalnego. W potwierdzeniu mailowym, które przyjdzie do Was po zakupie biletu, jest ankieta, która szybko i łatwo nas o tym poinformuje.

Gdzie zaparkować?

Brama na teren naszej posesji jest zawsze otwarta na 15 minut przed zajęciami. W razie gdyby było już “pełno” śmiało parkujcie przed.


Waluta