RODZINNA KOLEKCJA KOKO CARDBOARDS

Rodzinna kolekcja KOKO CARDBOARDS to kreatywne zestawy "zrób to sam" z tektury.
Nasze produkty pozytywnie wspierają dzieci w rozwoju intelektualnym, manualnym i emocjonalnym. Stymulują naturalne umiejętności i predyspozycje. Pielęgnują chęć tworzenia, pobudzają kreatywność i ciekawość. Uczą koncentracji, cierpliwości, szukania rozwiązań i dążenia do celu. Dodają odwagi i pewności siebie, a także organizują, wspólny rodzinny czas.
Produkujemy w Polsce, z certyfikowanej tektury.
Jesteśmy dumni, że nasze produkty działają na rzecz zmiany postaw wobec koniecznej ochrony środowiska.

ZRĘCZNOŚĆ MANUALNA

Ćwiczenie i rozwijanie umiejętności manualnych, poznawanie nowych technik i narzędzi.

KREATYWNOŚĆ

Okazja do twórczego myślenia i eksperymentowania z różnymi pomysłami, co wspiera rozwój kreatywności.

DAM RADĘ!

Solidna dawka satysfakcji i duma ze stworzonego obiektu, która może przełożyć się na większe poczucie własnej wartości, odwagę i chęć podejmowania kolejnych wyzwań.

WSPARCIE W ROZWOJU

Intelektualnym, manualnym i emocjonalnym.

RODZINNY CZAS

Jakościowe spędzenie czasu rodzic-dziecko, który pozwala budować silne więzi i bezcenne wspomnienia.

HIP HIP HURAY

Celebrowanie okazji i dobra zabawa.

POMYSŁ NA PREZENT!

Nasze zestawy to wspaniały pomysł na oryginalny, edukacyjny, rozwijający prezent.

ECO-FRIENDLY

Edukacja ekologiczna, budowanie świadomości i nawyków przyjaznych środowisku.

DLA KOGO JEST RODZINNA KOLEKCJA KOKO CARDBOARDS?

Rodzinna kolekcja KOKO CARDBOARDS dedykowana jest dzieciom z całego świata!

Wasza bezgraniczna szczerość, otwartość, ciekawość świata, odwaga i nielimitowana radość zainspirowały nas do tworzenia przedmiotów, których towarzystwo chcielibyśmy uznać za warte Waszej uwagi.  

Dzieciństwo to niezwykły czas! Czas odkrywania świata, ciągłego rozwoju, poznawania i przeżywania przygód. Pamiętajcie – jesteście doskonali!  

Mamy nadzieję, że zabawki i zestawy kreatywne, które dla Was tworzymy wniosą w Waszą codzienność mnóstwo zabawy, zainspirują Was do dalszych poszukiwań, pokażą Wam jak wiele możecie osiągnąć! 

Rodzinna kolekcja KOKO CARDBOARDS dedykowana jest rodzicom z całego świata!

Wasza bezgraniczna miłość, zaangażowanie, dobra intencja, poświęcenie, zainspirowały nas do tworzenia przedmiotów, które wierzymy, że będziecie chcieli podarować swoim dzieciom. Rodzicielstwo to wyjątkowe zadanie. Pamiętajcie – jesteście wystarczający!  

Mamy nadzieję, że zabawki i zestawy kreatywne, które dla Was tworzymy pomogą Wam budować wspaniałą i silną więź z dzieckiem. Zapewnią Wam aktywność, w której poprzez wspólną zabawę i tworzenie, dostarczycie swoim dzieciom potrzebną im atencję i zapewnicie jakościowy, rodzinny czas, który będzie fundamentem ich poczucia własnej wartości.  

Rodzinna kolekcja KOKO CARDBOARDS dedykowana jest naszej planecie!

Jej bezgraniczne piękno, potęga, łaskawość, oraz słabość wobec nadużyć, na jakie pozwoliliśmy sobie jako ludzkość, zainspirowały nas do tworzenia przedmiotów, które wierzymy, że przyniosą zmianę.  

Pamiętajmy – nie ma „Planety B”! 

Mamy nadzieję, że zabawki i zestawy kreatywne, które tworzymy udowodnią, że nie musimy rezygnować z uczuć, emocji i samopoczucia jakie towarzyszą dobrej zabawie i pragnieniom. Musimy jedynie zminimalizować koszt, jaki ponosi za to środowisko.  

Dzieciństwo to czas zabawy, radości, eksploracji i… kreatywności! 

Zadania kreatywne i twórcze rozwijają w dzieciach pasję, ciekawość oraz odwagę i wiarę we własne możliwości, które będą paliwem dla ich dalszego rozwoju, poczucia satysfakcji i szczęścia. 

Fundamentem szczęśliwego dzieciństwa z pewnością jest bezpieczeństwo, poczucie bliskości, miłości i wsparcia.

W KOKO CARDBOARDS pomagamy pielęgnować rodzinne więzi poprzez wspólne, kreatywne, domowe warsztaty, będące pięknym tłem do budowania silnych relacji i bezcennych wspomnień. 

Dokładamy wszelkich starań, by nasza działalność pozostawała w zgodzie ze środowiskiem.

Do produkcji naszych zestawów używamy certyfikowanej tektury, pochodzącej z recyklingu i produkowanej w Unii Europejskiej. Dobierając pozostałe elementy zwracamy szczególną uwagę na ich jakość, certyfikację i pochodzenie. 

Poprzez nasze rozwiązania promujemy edukację i świadomość ekologiczną. Jesteśmy dumni, że nasze produkty działają na rzecz zmiany postaw wobec koniecznej ochrony środowiska.

Kiedy twoja przygoda z naszym produktem dobiegnie końca, oczyść go z ewentualnych niepapierowych elementów i umieść w kontenerze na makulaturę. Niech ślad tej zabawy pozostanie tylko w Waszych wspomnieniach.

Rodzinna kolekcja KOKO CARDBOARDS zrodziła się z naszych, osobistych rodzicielskich doświadczeń. Z jednej strony przygnębiał nas wszechobecny plastik i badziew. Z drugiej, obserwowaliśmy zatracające się w ekranach starsze dzieci z naszego towarzystwa.

KOKO CARDBOARDS miało swój początek w naszym domu. Pragnęliśmy wspólnego, twórczego czasu z dziećmi, a także powrotu do naszego dzieciństwa, które było zdecydowanie bardziej unplugged.

Jesteśmy zmianą, ponieważ czujemy, że zarówno my, jak i nasza planeta tego potrzebujemy. Łączymy to co najpiękniejsze w przeszłości, oraz wykorzystujemy wiedzę i możliwości, które oferuje nam współczesność.  Wierzymy, że wspólnie z Wami budujemy piękniejszą przyszłość!

Waluta